پشتیبانی سایت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

پشتیبانی سایت

داستان از جایی شروع شد که در ماه های اخیر افراد بسیاری برای پشتیبانی سایت وردپرس خود و رفع اشکالات موجود در آن از ما درخواست کمک و راهنمایی داشتند.ما نیز تصمیم گرفتیم تا به پشتوانه سالها تجربه در عرصه وردپرس، اقدام به راه اندازی یک بخش مجزا در داده نگر نسل برای پشتیبانی، ویرایش و نگهداری سایت های وردپرسی نماییم.ما در کنار شما خواهیم بود تا پشتیبانی سایت وردپرس شما را با بهره گیری از تیمی باتجربه و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهیم.

 • بروز رسانی های منظم
 • فع ایرادات قالب و افزونه
 • افزایش سرعت سایت
 • کانفیگ امنیتی سایت
ai demo about us 1

چرا پشتیبانی وب سایت؟

 • بروزرسانی وبسایت خود به صورت منظم

  اگر از هر نوع سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس یا هر نوع اسکریپتی مانند php استفاده میکنید باید همیشه آن را به روز نگه دارید. سیستم مدیریت محتوایی مانند وردپرس به صورت خودکار بروزرسانی میشود اما در بعضی از مواقع باید آن را به صورت دستی بروزرسانی کرد. علاوه بر این باید از سرویس دهنده خدمات وب خود بخواهید که سرور های خودشان را به روز کنند، تا به مشکل های دیگر برنخورید. شرکت داده نگر نسل با استفاده از تیم همیار پشتیبان همه ی این کار ها را به صورت کاملا حرفه ای انجام میدهد. تا شما دیگر نگران وب سایت وردپرسی خود نباشید.

 • بهبود سرعت وب سایت شما

  آیا میدانید اگر سرعت بارگزاری وب سایت شما بیش از 3 ثانیه طول بکشد، 25 درصد از کاربران از سایت شما خارج میشوند و این بدیهی است که روی تجربه کاربر اثر مستقیم دارد. با این حال ما میخواهیم که یک وب سایت پر از زرق و برق داشته باشیم، و سرعت بارگزاری را جدی نمیگیریم.در واقعیت بازدیدکنندگان وب سایت شما به همه ی زرق و برق ها اهمیت نمیدهند، برای آن ها دسترسی به اطلاعات مورد نظر خود در سریعترین زمان ممکن اهمیت دارد. عمل که باید در نظر بگیرید این است که چگونه سرعت بارگزاری روی رتبه بندی موتور های جستجو تاثیر میگذارد.یک وبسایت وقتی سرعت بارگزاری پایینی داشته باشد و کاربران بدون صبر از وب سایت خارج شوند گوگل فکر میکند که شما محتوای مفیدی داخل وب سایت ندارید، پس رتبه وب سایت شما را هر روز پایین تر می آورد.سرویس پشتیبانی از سایت داده نگر نسل همیشه سرعت وب سایت شما را بررسی و کنترل میکند.

 • خطراتی که شما را تهدید میکند

  پشتیبانی وب سایت برای هر مدیر کسب و کار بسیار مهم است. وب سایت هایی که به روز نشده اند خطرات امنیتی بسیاری ایجاد میکنند. هکر ها و سایر تهدید های دنیای وب، حفره های امنیتی وب سایت شما را پیدا میکنند و به وبسایت شما نفوذ میکنند. اگر قالب ها و افزونه ها بروز نشوند یا با هم سازگاری نداشته باشند وب سایت شما را میتوانند دچار مشکل کند.تیم پشتیبانی داده نگر نسل یک پکیج پشتیبانی کامل و حرفه ای را به شما ارائه میدهد. تا شما را در انجام امور وب سایتتان کمک کند. داده نگر نسل وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن بهینه میکند و دیگر لازم نیست نگران آن باشید. هر وب سایت نیاز به یک پشتیبان دارد تا در صورت نیاز با آن تماس گرفته و از او کمک بخواهید.

×
واتساپ
تلگرام
پشتیبانی مشتریان