روزانه مردم پیامک های تبلیغاتی بسیاری را در یافت می کنند اما چند درصد از این پیام ها هدفمند به شمار می آیند و فیدبک مناسبی دارند؟

همانطور که می دانید آمار بازخورد پیامک واقعا دیوانه کننده می باشد و نمی توان گفت که این روش از بازاریابی منسوخ شده و بلا استفاده است شما می توانید بازخورد پیامک های تبلیغاتی تان را با ارسال پیامک هدفمند بالا ببرید و در کسب و کارتان سودآوری کنید! اما چگونه؟

اصلا پیامک هدفمند چیست ؟

در ادامه این مقاله می خواهیم توضیحی مختصر در مورد روش های ارسال پیامک هدفمند به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید…

 

ارسال پیامک هدفمند

 

پیامک هدفمند به پیامک هایی گفته می شود که برای افراد و یا گروه های خاصی ارسال می شود و این افراد مشتری های  هدف کسب و کار به شمار می آیند.

به عنوان مثال فرض کنید شما صاحب سالن آریشگاه عروس هستید. مشتریان هدف شما اغلب خانم هایی در سنین ۲۰ تا ۳۰ سال می باشند. به این ترتیب ارسال پیامک بازاریابی در این مورد برای آقایان بیهوده به نظر می رسد!

 

چگونه پیامک هدفمند ارسال کنیم؟

 

برای اینکه بخواهید پیامک هدفمند ارسال کنید، باید مخاطب های خود را بشناسید و تبلیغات بدون برنامه ریزی انجام ندهید یک برنامه زمانبندی برای ارسال پیامک در نظر بگیرید.

زمانبندی در ارسال پیامک بسیار اهمیت دارد برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله “تاثیر زمانبندی در بازاریابی پیامکی و اهمیت آن” مراجعه کنید.

شما بدون برنامه ریزی نمی توانید بازخورد پیامک تبلیغاتی خود را بالا ببرید با یک برنامه ریزی مناسب شما می توانید در ذهن مشتریان خود ماندگار باشید بدین صورت که با دریافت پیامک و خواندن متن آن شما را بشناسند!

درنتیجه مشتری شما تجربه خوب خرید از شما را به خاطر می آورد و بدنبال محصولات جدید شما نیز باشد و کم کم باعث می شود که نام تجاری شما بر سر زبان ها بیفتد و خود مشتریان تان با بازاریابی دهان به دهان کسب و کار شما را تبلیغ کنند!

 

چطور به کسانی که جلوی پیامک های تبلیغاتی را بسته اند پیامک ارسال کنیم؟

 

در اصطلاح به کسانی که راه دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند بلک لیست یا لیست سیاه گفته می شود.

در این صورت شما چگونه می توانید ارسال هدفمند داشته باشید؟ دی اس ام اس پنل برای این مشکل شما نیز راه حلی دارد.

بدین صورت که شما با استفاده از ارسال سیم کارتی می توانید حتی به شماره های بلک لیست هم پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. در ارسال سیم کارتی، ارسال شما از طریق شماره های رندمی همراه اول یا ایرانسل انجام می شود و از این طریق می توانید تبلیغات خود را به تمام شماره ها حتی بلک لیست ارسال کنید.

از اینکه با ما همراه بودید متشکریم