• بازاریابی

  ساخت و طراحی سایت بهترین راه برای تکمیل طرح بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد. در واقع می توانید به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کار خود که به نوعی تبلیغات دهان به دهان راحتی است، بیشتر بگویید.

 • آموزش

  یک وب سایت همچنین برای آموزش مشتریان نیز استفاده می شود و در مورد آنچه که یک تاجر می تواند برای مخاطبان انجام دهد، اطلاع رسانی می کند. در حالی که صاحب کسب و کار، اطلاعات مربوط به خود را ارائه می کند، می تواند به مشتریان خود از طریق وب سایت آموزش دهد که چرا آنها به خدمات شان نیاز خواهند داشت.

 • رهبری و مدیریت

  شرکت هایی که به دنبال استراتژی های آنلاین هستند، موقعیت خود را برای مدیریت پیدا می کنند. این امر به شرکت ها کمک می کند تا بیشتر در معرض بازار جهانی قرار بگیرند. معمولاً شرکت ها از ریسک و مواجه با وب سایت های رقبای خود چشم پوشی کرده و از منافع ساخت و طراحی وب سایت و راه اندازی آن بهره برداری می کنند.

 • منابع

  گشت و گذارهای آنلاین به مشتریان جدید و با پتانسیل بالا کمک می کند تا وب سایت شما را پیدا کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در مورد کسب و کار به آنها ارائه می نماید. مشتریان آنلاین معمولاً نیاز به منابع فوری برای رجوع و استفاده از آنها نیاز دارند.

 • تعامل با مشتری

  هیچ راه دیگری برای حفظ مشتری برای بازگشت مجدد وجود ندارد، اما صاحبان کسب و کارهای آنلاین از طریق وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل باشند. صاحبان کسب و کار از طریق خبرنامه ها، نظر سنجی، چت روم و ... می توانند با مشتریان و مخاطبان در تماس باشند. این امر نشان دهنده میزان اهمیت صاحب وب سایت به مشتریان خود است و یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن مشتریان و مشوق بازگشت آنها می باشد.

 • مشروعیت فوری

  یک مشتری باید در مورد شرکت و کسب و کارها اطلاعات کافی داشته باشد. محصولات و خدماتی از کسب و کارهایی خریداری می شود که خود را کاملاً به مشتری معرفی کرده و به آنها احترام بگذارند. طراحی وب سایت برای یک کسب و کار آنلاین به صورت مناسب و محترمانه در افزایش فروش بی تاثیر نیست.

 • نظرسنجی مخاطبان

  یک وب سایت در واقع یک خیابان تعاملی و دوطرفه می باشد. هنگامی که یک مشتری و یا مخاطب از وب سایت بازدید می کند، خدمات، محصولات و اطلاعات موجود و ارائه شده را مطالعه می نماید. یک صاحب وب سایت می تواند به صورتی مدیریت نماید که از مشتریانی با پتانسیل بالا با راه اندازی نظر سنجی بر اساس نیاز و خواسته آنها کسب و کار خود را اداره نماید.

 • تفاوت بسته‌های طراحی وب سایت داده نگر نسل در چیست؟

  در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهای‌تان ساخته خواهد شد.اما در صورت استفاده از قالب های آماده، می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض را به سلیقه خود انتخاب کنید و سپس آن را باتوجه به نیاز خود ویرایش دهید. در نتیجه، هزینه طراحی سایت شما کاهش می‌یابد و علاوه بر آن، در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید یک وب سایت حرفه‌ای و کامل داشته باشید.

 • قالب آماده چیست و چگونه کار می کند؟

  در قالب آماده، شما یک قالب پیش فرض برای وب سایت یا فروشگاه خود انتخاب می‌کنید، محتوای این قالب را با توجه نیاز و سلیقه خود ویرایش می‌دهید و سپس دامنه اختصاصی خود را به این وب سایت متصل می‌کنید. به همین راحتی و ظرف چند روز وب سایت شما ساخته می‌شود.البته امکانات قالب آماده فقط به همین جا ختم نمی‌شود. شما از طریق پنل مدیریت خود در وب سایت می‌توانید ایمیل اختصاصی بسازی، اقدام به تولید محتوای وبلاگی کنید، قالب خود را ویرایش دهید، صفحات جدیدی به آن اضافه کنید یا اصلا یک قالب جدید برای سایت خود انتخاب کنید.

 • طراحی اختصاصی وب سایت من بر روی چه سیستمی انجام می‌شود؟

  طراحان وب‌سایت ما می‌توانند سایت اختصاصی شما را بر روی سیستم وردپرس پیاده‌سازی کنند.

 • بعد از ساخت سایت، تا چه زمانی از من پشتیبانی خواهد شد؟

  ما تا یک سال به طور رایگان از شما پشتیبانی خواهیم داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهیم. این درحالی است که طراحی سایت شما توسط ما انجام شود، زمانی که قرارداد پشتیبانی سایت شما به اتمام رسید می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد هزینه طراحی از خدمات پشتیبانی ما به مدت یکسال دیگر استفاده نمایید.

 • طراحی وب سایت اختصاصی من چقدر زمان می‌برد؟

  مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها، امکانات مورد نیاز و گستردگی آن دارد. با این‌حال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط داده نگر نسل معمولاً حدود ۲۰ تا ۳۰ روز زمان می‌برد.

  پرسش خود را مطرح کنید.

  ×
  واتساپ
  تلگرام
  پشتیبانی مشتریان