مقالات

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
استاندارد

راه اندازی Google AMP در وردپرس

به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس، اولویت شماره یک شما ساخت وب سایت های جذاب و قدرتمند برای مشتریان است. مطمئنا شما اقدامات متنوعی برای مطرح شدن وبسایت خود انجام میدهید، اما وقتی با تهدیدهای خارجی مواجه می شوید، چه کارهایی انجام می دهید؟

استاندارد

نحوه عیب یابی خطای ۵۰۴ در سایت های وردپرسی

۱۱٫برنامه میزبانی وب شما چیست؟
هنگامی که پهنای باند و حافظه کافی نیست، یک خطای ۵۰۴ می تواند به وجود بیاید و به همین دلیل است که باید برنامه میزبانی را ارزیابی کنید تا ببینید که آیا تنظیماتی در آن وجود دارد یا خیر.

طرح میزبانی ابری ممکن است بهترین راه حل در این مورد باشد زیرا ساده تر کردن مقیاس و حفظ منابع با تقاضا آسان تر خواهد بود.

۱۲٫آیا بخاطر کارکرد PHP هاست؟
شاید متوجه شوید که مشکل پهنای باند و محدودیت حافظه ندارید. ولی شاید مشکل اینجا باشد که تعداد درخواست های HTTP که دریافت می کنید مدیریت نمی شود.

گذشته از این مسائل شاید از افزونه هایی استفاده می کنید که منابع سرور را مصرف می کنند، اگرچه این کار می تواند در پشت صحنه استفاده شود و این برای توسعه دهندگان وب سخت است که تشخیص دهند در لحظه چند دستور توسط سرور قابل اجرا است. برای این کار می توانید با شرکت میزبان وب خود در تماس باشید.

هرگونه خطایی که در سایت بوجود می آید میتواند موجب نگرانی باشد، مخصوصا اگر منبع این خطا مشخص نباشد. بهترین اقدامی که در مواجهه با خطای ۵۰۴ میتوانید انجام دهید رعایت ۱۲ مورد ذکر شده است که به اندازه زیادی از بروز این خطا جلوگیری می کند.

استاندارد

راهنمای امنیت رمز عبور وردپرس

در این مقاله قصد داریم به موارد امنیتی وردپرس بپردازیم. زیرا مواردی برای ما گزارش شده که بسیاری از کاربران کنترل های بسیار کمی به روی سایت خود دارند و از شیوه های رمزنگاری هوشمند و امن استفاده نمی کنند.

استاندارد

چگونه بفهمیم که کدام یک از هاست های میزبانی وردپرس برای ما مناسب تر است؟

اکثر توسعه دهندگان وردپرس بسیار مشغول هستند و وقت آزاد کمتری دارند. اگر شما هم یک وردپرس کار هستید، روزهای شما با بررسی پیشنهادات مشتریان و کاربران جدید، چرخیدن در سایت های برنامه نویسی و شاید هم سر و کله زدن با شرکت های هاستینگ پر میشود که تمام این اتفاقات با هدف رشد ، تقویت و رونق کسب و کار و تجارت شماست.

استاندارد

بهترین بازخورد پیامکی با کمترین هزینه و بودجه

شما هم اگه صاحب کسب و کاری هستین حتما تا به حال آوازه پیامک تبلیغاتی به گوشتون خورده ما هم در این مورد توی مقاله هامون کلی حرف زدیم!

استاندارد

روش های اصلاح لینک های شکسته مطالب

هنگامی که سایت شما دارای لینک داخلی خراب یا شکسته است به طور معمول ارور ۴۰۴ خواهد داد. این اتفاق وقتی رخ خواهد داد که لینک های قدیمی با لینک های جدید مطالب ناسازگار یا اینکه آدرس لینک مورد نظر حذف شده باشد.

استاندارد

انواع اپراتور های پیامکی

همانطور که می دانید پس از خرید پنل اس ام اس ، برای ارسال پیامک های خود حتما باید خطی برای ارسال پیامک داشته باشید ، هنگامی که شروع به استفاده از پنل اس ام اس می کنید و قصد دارید بازاریابی پیامکی خود را استارت بزنید متوجه می شوید که در سامانه پیامکی پیش شماره های مختلفی برای ارسال پیامک وجود دارد

استاندارد

روش های افزایش سرعت وردپرس

شما نمیتوانید یک سایتی داشته باشید که خیلی سریع لود شود. (شما تصور کنید که هرکسی می تواند از آن ناراضی باشد) از آنجایی که زمان زیادی برای انجام آنها لازم نیست به همین دلیل رعایت این نکات برای نگه داشتن جلب رضایت کاربران الزامی است. پس به راحتی می توانید کارهایی برای افزایش سرعت و عملکرد سایتتان مرتبا انجام دهید .

استاندارد

پنل اس ام اس همراه اول

اپراتور همراه اول به عنوان گستره ترین اپراتور موبایلی ایران ، اکثر کاربران تلفن همراه را شامل می شود اگر بخواهیم به مشترکین همراه اول که درصد بیشتری از مخاطبان تلفن همراه را تشکیل داده اند پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم می توانیم ارسال هدفمندی داشته باشیم.

استاندارد

ارسال کد فعال سازی از طریق پیامک سفید

اگر صاحب اپلیکیشن و یا سایتی هستید که قصد دارید ثبت نام به صورت اعتبار سنجی پیامکی انجام گیرد، اما مشکل ارسال به بلک لیست را دارید، این مطلب را از دست ندهید! راه چاره دست ماست…

question