درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
[hm_section padding_top=”90″ padding_bot=”90″][hm_title type=”main_title” footer=”line_dot”]اهداف ما[/hm_title][hm_icons type=”style1″ col=”6″ animation=”fadeInDown” delay=”300″][hm_icon icon=”ico-heart3″ title=”ماموریت ( رسالت )” icon_color=”#f3605d”]به سازمانها، شرکتهای خصوصی و دولتی کمک می کنیم تا خدمات سازمان خود را بهتر و راحتتر مدیریت کنند.
ما ماموریت خود را با ارائه راهکارهای نرم افزاری خود به انجام می رسانیم.[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-check4″ title=”راهبردها” icon_color=”#d91897″]خلاقیت: ما سعی می کنیم در طراحی محصولات خود، ابتکار و خلاقیت داشته باشیم، مشتریان از کار کردن با محصولات ما لذت می برند.
استفاده از افراد برجسته: ما هموار سعی می کنیم تا از بهترین افراد در هر زمینه ای برای انجام ماموریت خود یاری بگیریم.[/hm_icon][/hm_icons][/hm_section]
[hm_section mode=”light” padding_top=”90″ padding_bot=”90″ bg_color=”#39354c”][hm_row][hm_column col=”6″]
[/hm_column][hm_column col=”6″][hm_title type=”normal_title” transform=”uppercase” align=”capitalize”]آشنایی با ما[/hm_title][hm_text]

در تنهایی کارهای کمی صورت میگیرد باهم می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

تیم ما معتقد است که کارها باید کاملا به درست ترین شکل ممکن انجام شود.

خلاقیت، تفاوت و جذابیت سازندگان چرخه موفقیت هستند. به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید. پس چذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد.

[/hm_text][hm_button type=”animated1″ size=”medium” icon=”ico-eye4″ title=”تماس با ما” url=”http://dadehnegarenasl.com/contact-us/” margin_top=”10″][/hm_column][/hm_row][/hm_section]

[hm_section padding_top=”90″ padding_bot=”90″][hm_tabs type=”2″][hm_tab icon=”ico-star3″ title=”درباره ما” img=”5046″]

ما کی هستیم؟
شرکت داده نگر نسل با مشارکت جمعی از جوانان پیشگام در صنعت انفورماتیک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمانها با شماره ثبت ۵۰۷۰۵۵ در اداره ثبت شرکت ها تاُسیس شده است.

ما چه کار میکنیم؟
ارائه خدمات تخصصی، ایجاد دانش به روز در زمینه های مرتبط در اجرای پروژه ها، از ویژگی های بارز این شرکت محسوب می شود.

چگونه آن را انجام می دهیم؟
ما خلاقیت و نوآوری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده ایم.

[/hm_tab][hm_tab icon=”ico-heart6″ title=”ماموریت ما” img=”5047″]

شرکت داده نگر نسل، به منظور فعالیت و ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) و به شکل تخصصی‌تر در زمینه خدمات شبکه در سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است. این شرکت از همان ابتدا به شکل کاملاً حرفه‌ای در زمینه زیرساخت و پسیو شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری، راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی، خدمات امنیتی و سرور، بهینه سازی و اصلاح زیرساخت شبکه، پیاده‌سازی و نصب سرویس‌ها و نرم‌افزارهای شبکه و همچنین مشاوره رایگان و پشتیبانی شبکه شروع به فعالیت کرده است.

این مجموعه پاسخی است به نیاز موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک،کارخانجات، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، مدارس و … در زمینه خدمات تخصصی شبکه. در همین راستا سعی داریم تا خدماتی که عرضه می‌کنیم مطابق با آخرین استاندارد روز جهان باشد. این مجموعه در آغاز فعالیت خود را با همراهی جمعی از دوستان و همکاران متخصص آغاز کرده و پس از مدتی با بالا بردن سطح کیفی خدمات شبکه و همچنین افزایش نیروهای فنی و تیم چند تخصصی، در حوزه واردات و فروش تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه نیز به وارد شده است.

این مجموعه در حال حاضر در حوزه شبکه‌های کامپیوتری، طراحی سایت، سیستم های امنیتی، کارتریج، دیجیتال مارکتینگ، هاستینگ و پنل پیامکی فعالیت می‌کند.

[/hm_tab][hm_tab icon=”ico-paperplane” title=”خط مشی شرکت” img=”5048″]

از آن‌جا که خدمات شبکه به دلیل ویژگی‌های ذاتی خود و همچنین به دلیل اهمیتی که برای شرکت‌ها و مؤسسات در جهت ایجاد سهولت در انجام امور داخلی و خارجی کسب و کار و بالابردن راندمان کاری و در نهایت بالابردن سود حاصله دارد، به شکلی کاملاً نزدیک و مستقیم با شرکت‌ها و سرمایه‌های مادی و معنوی آن‌ها به خصوص اطلاعات محرمانه شرکت‌ها ارتباط دارد، به عبارتی ما خواسته و یا ناخواسته محرم شرکت‌ها و مؤسساتی هستیم که خدمات خود را به آن‌ها ارائه می‌دهیم.

آیکون تیک

در همین راستا، شرکت داده نگر نسل، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظایف و تعهدات اخلاقی و قانونی خود را حفظ و نگهداری از سرمایه‌های مادی و معنوی شرکت‌ها می‌داند. ما همواره خود را محرم و شریک شرکت‌ها و مؤسسات طرف قرارداد خود می‌دانیم و تلاش کرده‌ایم که جدا از خدمات تخصصی و فنی، در زمینه اعتماد سازی، مشتری مداری و کسب رضایت، که به جد آن را هدف اصلی این کسب و کار می‌دانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

آیکون تیک

تجربه کاری ما نشان داده است که مهم‌ترین مسئله و مشکلی که شرکت‌ها و مؤسسات با مجریان و متخصصین حوزه فناوری و اطلاعات دارند، نبود اعتماد و صداقت در این حرفه می‌باشد و همین امر باعث شده است که نتایج حاصل از این نوع خدمات برای صاحبان کسب و کار راضی کننده نباشد.

آیکون تیک

به همین دلیل است که این مجموعه در کنار خدمات تخصصی و فنی، مهم‌ترین اصل کاری خود را بر صداقت و امانت داری قرار داده است. ما معتقدیم که رعایت این اصل، منجر به ایجاد رابطه ای عمیق و دوستانه بین مجری و کارفرما خواهد شد و کارفرما، مجری را عضوی از مجموعه خود و مجری نیز کسب و کار کارفرما را بخشی از کسب و کار خود دانسته و همین نکته در نهایت یک سودآوری مناسب و راضی کننده برای هر دو طرف ایجاد خواهد کرد.

[/hm_tab][hm_tab icon=”ico-bulb” title=”مشتریان ما” img=”5049″]

تا به حال چه کسانی مشتریان ما بوده اند؟

شرکت داده نگر نسل، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است. مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی حرفه‎ای، استاندارد و با کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

اعتقاد ما بر این است که خدمات حرفه‎ای نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد و مشتریان ما بهترین معرف کیفیت خدمات ما هستند.

[/hm_tab][/hm_tabs][/hm_section]