پنل اس ام اس همراه اول

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
hamrah پنل اس ام اس همراه اول

پنل اس ام اس همراه اول

اپراتور همراه اول به عنوان گستره ترین اپراتور موبایلی ایران ، اکثر کاربران تلفن همراه را شامل می شود اگر بخواهیم به مشترکین همراه اول که درصد بیشتری از مخاطبان تلفن همراه را تشکیل داده اند پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم می توانیم ارسال هدفمندی داشته باشیم.

در این راستا، دی اس ام اس پنل ارائه کننده امکانات پنل اس ام اس همراه اول می باشد که در این مطلب می خواهیم به بررسی آنها بپردازیم.

ارسال از روی نقشه از طریق پنل پیامک همراه اول

سامانه پیامکی از بانک های شماره تلفن مختلفی ، جهت ارسال پیامک تبلیغاتی و… استفاده می کنند ارسال پیامک از روی نقشه یکی از قابلیت هایی است که برای ارسال پیامک تبلیغاتی، بازاریابی و… مورد استفاده قرار می گیرد اما ارسال از روی نقشه چگونه صورت می گیرد؟

در جواب این سوال باید بگویم که این نوع ارسال از روی دیتابیس کدپستی بنا گذاری شده است که در واقع کدپستی مناطق مختلف را در نقشه ی گوگل برای شما گردآوری کرده ایم.

در این منو از سامانه نقشه ی شهر های بزرگ قابل مشاهده می باشد که محله ها ریز به ریز بلوک بندی شده اند و شما کافیست با انتخاب محله ی مورد نظر، تعداد شماره های همراه اول و یا ایرانسل را مشاهده کرده و متن پیامک خود را نوشته و ارسال کنید.

پنل اس ام اس همراه اول

ارسال منطقه ای کد پستی با سامانه پیامک همراه اول

در این منوی ارسال ، روش کار بین صورت است که شما کد پستی مربوط به منطقه یا محله مورد نظر را وارد می کنید و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره موبایل های ثبت شده در این مناطق را نمایش می دهد و در گام بعدی شما به تمام شماره ها و یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک موردنظرتان را نوشته و ارسال می کنید.        پنل اس ام اس همراه اول

توجه داشته باشید که ارسال منطقه ای کد پستی می تواند آنی ، زمان دار و حتی به صورت هفتگی،ماهانه یا سالانه باشد.

ارسال بر اساس پیش شماره همراه اول

در این منوی ارسال، در قدم اول استان و سپس شهر موردنظر خود را انتخاب می کنید که با اینکار تمامی پیش شماره های تلفن همراه نشان داده می شود که از میان آنها پیش شماره ی موردنظرتان را با تفکیک شماره تلفن های دائمی یا اعتباری، انتخاب می کنید و سامانه تعداد شماره ها را نشان می دهد و شما ارسال خود را انجام می دهید.

ارسال تفکیک سن و جنسیت

ارسال تفکیک سن و جنسیت نیز مانند ارسال پیش شماره همراه اول، در ابتدا استان، شهر و نیز دائمی یا اعتباری بودن را انتخاب می کنیم سپس در پیش شماره های دلخواه رده ی سنی را در جسیت مرد یا زن تعیین کرده و سامانه تعداد شماره های موجود را نمایش می دهد سپس شما می توانید پیامک مورد نظرتان را ارسال کنید.      پنل اس ام اس همراه اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
واتساپ
تلگرام
پشتیبانی مشتریان